Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Karbowany kubek papierowy o pojemności 200 ml, średnicy 80 mm i wysokości 90 mm w naturalnym, brązowym kolorze.
Doskonale sprawdzi się do podawania kawy, herbaty oraz zimnych soków. Znajdzie swoje zastosowanie w restauracji, kawiarni i w mobilnych punktach gastronomicznych. Przeznaczony zarówno do gorących jak i zimnych napojów na wynos. Karbowana ścianka sprawia, że kubek jest niezwykle poręczny.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PLA (mączką kukurydzianą), doskonale zastępuje tradycyjną powłokę plastikową. W 100% kompostowalny. Zewnętrzna karbowana powierzchnia chroni dłonie przed poparzeniem. Odporny na temperatury do 100°C.
Nie zapomnij o dopasowanych pokrywkach - znajdziesz je w produktach powiązanych. Pokrywki sprzedawane są osobno!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z Dyrektywą Unijną dotyczącą produktów plastikowych, kubek podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 90 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Pojemność | 200 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Nie |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Cafebuda
Są drogie, ale warte każdego grosza. Polecam