Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Ręcznik papierowy, zielony/niebieski 28 x 30 cm (paczka 2 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Ręcznik papierowy, zielony/niebieski.
Cena za opakowanie - 2 szt.
Kolor: Zielony/niebieski
Średnica: 28 cm
Szerokość: 30 cm
Surowiec: Makulatura
Ilość w opakowaniu: 2
| Numer produktu: | 7307 |
| Waga produktu (kg): | 0,97 |
| Zastosowanie: | ręcznik papierowy do restauracji |
| Materiały: | 100% papier celulozowy, papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary ręcznika: | średnica 28 cm, szerokość 30 cm |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 2 szt. |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 300 mm |
| Średnica | 280 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Zielony |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.