Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papierowy burger box o wymiarach 17x17x8 cm w kolorze brązowym.
Jesteś właścicielem restauracji serwującej burgery? To idealny produkt dla Ciebie! Cechują go bardzo dobre właściwości termiczne, które sprawiają, że Twoje burgery pozostają dłużej ciepłe i świeże. Funkcjonalny kształt zapewnia wygodne przechowywanie i transport. Dodatkowo posiada praktyczne zamknięcie od góry!
Wykonany z wysokiej jakości tektury, wewnątrz zabezpieczony powłoką PE (polietylen). Odporny na uszkodzenia, przeciekanie oraz rozwarstwianie, nawet podczas długotrwałego użytkowania.
Istnieje możliwość personalizacji - zapytaj nas o szczegóły nadruku Twojego logo na naszych burger boxach!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 170 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 170 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (4)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Adam
super, bardzo fajne
Bratysława
ok
Gastro Faza.
Pasują na nasze olbrzymy.
Izza
NAJWIĘKSZE.