Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Kubek papierowy termiczny, wykonany z papieru kraftowego o pojemności 400 ml i średnicy 90 mm.
Dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia wytrzymałość i komfort użytkowania. Posiada doskonałą izolację termiczną – wytrzyma temperaturę do 100°C. Produkt cieszy się popularnością wśród kawiarni, restauracji jak i w codziennym użytku w biurze! Świetnie się sprawdzi na różnego rodzaju kawy i herbaty.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego materiałem PE (Polietylen), który zapewnia szczelność oraz nieprzemakalność.
Nie zapomnij o pokrywce – znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do tego pojemnika sprzedajemy osobno!
Produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 20 szt. |
| Wysokość | 133 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z recyklingu, PP/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.