Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek jednowarstwowy, biały, fi 79 mm, 220 ml (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Papierowy kubek jednowarstwowy o pojemności 220 ml oraz średnicy 79 mm w kolorze białym z zielonym nadrukiem.
Świetnie sprawdzi się w kawiarniach, barach, punktach promocyjnych oraz podczas wydarzeń plenerowych. Dzięki wysokiej jakości wykonania doskonale sprawdzi się przy serwowaniu espresso, herbaty, lemoniady czy koktajli. Zaokrąglone, gładkie brzegi zapewniają komfort użytkowania. Przeznaczony zarówno do gorących, jak i zimnych napojów.
Wykonany z papieru powleczonego PLA (mączką kukurydzianą), co sprawia, że jest całkowicie kompostowalny. Jest to świetna alternatywa dla plastiku! Charakteryzuje się odpornością na temperatury do 100°C.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku - skontaktuj się z nami w tym celu!
Nie zapomnij o pasującej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 79 mm |
| Pojemność | 220 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.