Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
2-warstwowa serwetka kraft 40 x 40 cm (paczka 100 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | 2L2000 |
| Waga produktu (kg): | 0,55 |
| Zastosowanie: | do wycierania dłoni, ust po posiłku |
| Materiały: | włókna z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 posiada certyfikat BPI COMPOSTABLE i testy SGS |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 40 cm x 40 cm |
| Kolor: | kraft |
| Kształt: | kwadratowy |
| Producent: | Vegware |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 570 m |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 2020 mm |
| Wysokość | 2220 mm |
| Średnica | 790 mm |
| Pojemność | 1300 l |
| Głębokość (dotyczy mebli) | 835 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Stal |
| Kolor | Srebrny |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Produkt dzielony | Trójdzielny |
| Z miejscem na sos | Nie |
| Produkt z okienkiem | Tak |
| Możliwość nadruku | Nie |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.