Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek papierowy, jednowarstwowy, biały, fi 80 mm, 250 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Kubek papierowy, jednowarstwowy w kolorze białym o pojemności 250 ml oraz średnicy 80 mm.
To Twój niezbędnik do kawy, herbaty czy innych zimnych napojów. Bardzo wytrzymały, dlatego szczególnie polecany dla miejsc z opcją "take away". Świetnie sprawdzi się również w domu podczas imprezy urodzinowej czy na grillu ze znajomymi. Jest ulepszoną wersją swojego poprzednika!
Wykonany z papieru, dodatkowo zabezpieczony wewnątrz powłoką PE (polietylen). Dzięki temu wnętrzu, kubek pozostanie szczelny przez długi czas.
Wykonujemy nadruki, a ten kubek jest stworzony, aby na nim pojawiło się Twoje logo. Skontaktuj się w tym celu z nami! Niech Twoi Klienci zapamiętają Cię na długo!
Nie zapomnij o pokrywce - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 93 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.