Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Dyspenser do serwetek czarny na stolik (paczka 1 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 60789 |
| Waga produktu (kg): | 0,620 |
| Materiały: | plastik |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 20,7 x 15,5 x 16 cm |
| Kolor: | czarny |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 1 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 207 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 155 mm |
| Wysokość | 160 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Plastik |
| Kolor | Czarny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.