| Numer produktu: | 60123 |
| Waga produktu (kg): | 0,80 |
| Zastosowanie: | ręcznik papierowy do restauracji |
| Materiały: | celuloza |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary ręcznika: | 19 cm x 100 m |
Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 1 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 100 m |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 190 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Celuloza |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.