Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik sałatkowy z PETu z przykrywką 750 ml 6,2 cm x 14,4 cm x 17,2 cm (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | 45132 |
| Waga produktu (kg): | 1,04 |
| Zastosowanie: | sałatki |
| Materiały: | PET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Pojemność (ml): | 750 |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 172 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 144 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.