Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik z pokrywką 500 ml (paczka 75 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Pojemnik zamykany
- Idealny do sałatek
- Wytrzymały na warunki atmosferyczne
- Nieprzeciekający.
| Numer produktu: | V83 |
| Waga produktu (kg): | 1,32 |
| Zastosowanie: | zimne potrawy, lody, sałatki, desery |
| Materiały: | PET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Wysokość pojemnika: | 7,5 cm |
| Średnica pojemnika: | 15,2 cm |
| Pojemność (ml): | 500 |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 90 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 75 szt. |
| Wysokość | 75 mm |
| Średnica | 152 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.