Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Miska papierowa Love Nature, okrągła fi 150 mm, 750 ml (paczka 50 szt.)
5
Na wyczerpaniu
Opis
Papierowa, okrągła miska Love Nature o pojemności 750 ml, średnicy 150 mm oraz wysokości 62 mm w kolorze brązowym.
Praktyczne i estetyczne rozwiązanie do serwowania sałatek, zup, dań głównych czy deserów. Naturalny kolor i delikatny nadruk z hasłem „Love Nature” sprawiają, że idealnie wpisuje się w ekologiczny styl lokalu. Dzięki uniwersalnym wymiarom się w kawiarniach, podczas cateringu firmowego, w plenerze, na evencie kulinarnym czy grillu ze znajomymi. Dodatkowo przeznaczona jest do zgrzewu. Doskonała dla tych, którzy chcą serwować jedzenie z dbałością o środowisko i estetykę.
Wykonana z wysokiej jakości papieru powleczonego dyspersją wodną. Dzięki sztywnej konstrukcji i specjalnej barierze ochronnej miska dobrze radzi sobie z wilgocią, tłuszczem i wysoką temperaturą. To sprawia, że dania zachowują świeżość, a Ty masz pewność, że opakowanie pozostanie szczelne i nie straci formy.
Nie zapomnij o pokrywce, dzięki której możesz serwować dania na wynos! Znajdziesz ją w produktach powiązanych.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 62 mm |
| Średnica | 150 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Jasny brązowy |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Marcin
Bardzo ładnie wykonane; Nam się sprawdzają przy sałatkach. Jedyny minus to chyba to, że pokrywki są mniej eko.