Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Fingerfood - miseczka z bambusa - 8,5 x 2 cm, 50 ml (paczka 50 szt.)
3.33333
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | 87223 |
| Waga produktu (kg): | 0,24 |
| Materiały: | bambus |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | wysokość 2 cm, średnica 8,5 cm |
| Kolor: | naturalny drewniany brąz |
| Maksymalna temperatura (°C): | 70 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 20 mm |
| Średnica | 85 mm |
| Pojemność | 50 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Bambus |
| Kolor | Naturalny drewniany brąz |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Czarek P.
Oryginalna, wyjątkowa, efektowna, designerska