Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pudełko papierowe z oknem - 19 x 13 x 5 cm (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Uniwersalne pudełko z ecobarierą wodo- i tłuszczoodporną.
Świetnie sprawdzi się do przeróżnych dań na wynos, ciast, ciastek, pączków czy sushi.
Wymiary (dł. szer. wys.): 19 x 13 x 5 cm
| Numer produktu: | PP190X130X50 |
| Waga produktu (kg): | 1,80 |
| Zastosowanie: | dania na wynos, ciasta, ciastka, sushi |
| Materiały: | papier, PP |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 19 x 13 x 5 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 190 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 130 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.