Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Torebka biała na sztućce z serwetką 23,5 x 7,3 cm (paczka 500 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 88485 |
| Waga produktu (kg): | 5,90 |
| Materiały: | papier |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 23,5 cm x 7,3 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 85 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 500 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 235 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 73 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.