Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik papierowy na zupy, desery, fi 90 mm, 295 ml (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | SC-10 |
| Waga produktu (kg): | 0,01 |
| Materiały: | papier z powłoką PLA |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica obręczy 9 cm, wysokość 7,3 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 85 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 73 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 295 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.