Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik papierowy z pokrywką z okienkiem 700 ml 14 x 14 x 5 cm (paczka 25 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Pojemnik papierowy z pokrywką z okienkiem o wymiarach 14 cm x 14 cm x 5 cm.
- Bardzo wytrzymały i trwały (można używać z piekarnikach i mikrofalówkach),
- Idealne na sałatki, dania gotowe (ryż, makaron) czy ciasta.
Pokrywka wykonana jest z PETu.
| Numer produktu: | 210KRAYBAK155 |
| Waga produktu (kg): | 0,45 |
| Zastosowanie: | dania na wynos, ciasta, ciastka, sushi, makarony, ryż, sałatki |
| Materiały: | papier powlekany PE |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Maksymalna temperatura (°C): | 80 |
| Wymiary produktu: | 14 x 14 x 5 cm |
| Pojemność (ml): | 700 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 140 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 140 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Pojemność | 700 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Czarny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt z okienkiem | Tak |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Jakub N.
Bardzo eleganckie i nietuzinkowe