Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Biały kubek papierowy o pojemności 300 ml, średnicy 90 mm i wysokości 105 mm.
Doskonale sprawdzi się w serwowaniu gorących napojów, takich jak kawa i herbata. Znajdzie swoje zastosowanie podczas imprez plenerowych czy wydarzeń firmowych.
Wykonany z papieru powleczonego PE (polietylen). Niezwykle wytrzymały i szczelny, co zapewnia komfort użytkowania. Odporny na temperatury do 100°C i bezpieczny w kontakcie z żywnością.
Nie zapomnij o pokrywkach - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na naszych kubkach!
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 105 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (3)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Janina
Już przetestowaliśmy :) Bardzo się cieszę, że są bardziej eko i nie są drogie.
Arek
Papierowe, to chyba wystarczy.
PanToMasz
Fajne tanie sprawdzone