Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik dresingowy z PP 100 ml fi 70,3 mm, 4,78 cm (paczka 100 szt.)
Opis
| Numer produktu: | 45207 |
| Waga produktu (kg): | 0,3 |
| Zastosowanie: | sosy, dipy |
| Materiały: | PP |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Pojemność (ml): | 100 |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 47,8 mm |
| Średnica | 70,3 mm |
| Pojemność | 100 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.