Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pudełko na tartę 31 x 31 x 8 cm, kraft (paczka 20 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | PNT310X310X80K |
| Waga produktu (kg): | 3,6 |
| Zastosowanie: | Tarty, dostawy, finger food, |
| Materiały: | papier |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 85 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 20 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 310 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 310 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.