Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Forma papierowa do pieczenia, fi 70 mm, 105 ml (paczka 50 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
W pełni ekologiczna, okrągła, papierowa forma do pieczenia o średnicy 7 cm, wysokości 4 cm i pojemności 105 ml.
Produkt w 100% wykonany z tworzywa biodegradowalnego - w tym przypadku z papieru pozyskanego z recyklingu.
| Numer produktu: | 87119 |
| Waga produktu (kg): | 0,07 |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica 7 cm, wysokość 4 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | -40 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 40 mm |
| Średnica | 70 mm |
| Pojemność | 105 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.