Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Talerz z bambusa, 18 x 18 cm (paczka 10 szt.)
4
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 88036 |
| Waga produktu (kg): | 0,31 |
| Materiały: | bambus |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 18 cm x 18 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 10 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 180 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 180 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Bambus |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Domika K.
Mam nadzieje, że zagoszczą częściej na naszych stołach. Świetna alternatywa dla zwykłych, szczególnie na powietrzu.