Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek papierowy, fi 80 mm, 250 ml (paczka 25 szt.)
5
Brak towaru
Opis
Dwuwarstwowy kubek papierowy o pojemności 250 ml, średnicy 80 mm oraz wysokości 90 mm w kolorze brązowym.
Niezawodne rozwiązanie do podawania kawy, herbaty, gorącej czekolady oraz chłodnych napojów - na miejscu, jak i na wynos. Neutralna kolorystyka i uniwersalny format sprawiają, że wpisuje się w estetykę kawiarni, restauracji, food trucków, biur czy wydarzeń plenerowych. Doskonale sprawdzi się na co dzień wszędzie tam, gdzie liczy się komfort i niezawodność.
Wykonany z papieru, a wewnętrzna powłoka z PE (polietylen) skutecznie zabezpiecza przed przemakaniem i odkształceniem. Kubek wytrzymuje temperatury do 100°C, dzięki czemu bez obaw możesz serwować w nim gorące napoje. Takie połączenie to gwarancja szczelności i trwałości.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku!
Nie zapomnij o pasującej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 91 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
CaffeOla88
Kubki są super, nie robią się gorące po chwili i nie parzą w ręce. Dodatkowo bardzo ładnie wyglądają