Sklep internetowy Cantino
do kasy suma: 0,00 zł
 

Dostawa w całej Polsce!

 

Masz pytanie? Zadzwoń

71 307 02 00

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Gdzie kupić opakowania fast food?

0
Gdzie kupić opakowania fast food?

Pudełko na kebab - opakowania jednorazowe dla gastronomii

Ze względu na swoją popularność, do przechowywania kebabów stworzono kilka rozwiązań, z których każde daje możliwość zjedzenia go na mieście lub przetransportowania go wprost do klienta przy zachowaniu smaku i temperatury. W typowych budkach z kebabem idealnie sprawdzi się koperta na kebab, dzięki foli tłuszcz z potraw zostaje zatrzymany, a my nie musimy przejmować się niechcianymi zabrudzeniami. Jeśli najważniejszym priorytetem jest utrzymanie temperatury, warto zdecydować się na folię aluminiową. Z kolei>pudełka kartonowe na kebab wykonane są ze sztywnej tektury, co sprawia, że wyglądają solidnie. Najlepszym rozwiązaniem przy dostarczaniu zamówienia wprost do klienta jest opakowanie z trzciny cukrowej, które pozwala utrzymać estetykę oraz ciepło, a ponadto nie wpływa na smak.

opakowanie na kebaba od Cantino

Opakowania na wynos eko do dań typu fast food

Opakowania na wynos, w których oferujemy dania, powinny odznaczać się kilkoma cechami, które wyznaczają standard obsługi klienta. Ważne są estetyka, trwałość materiału, z którego są zrobione, ale też wpływ jego użycia na środowisko. Dziś najbardziej pożądane przez potencjalnych konsumentów są opakowania wykonane z materiałów biodegradowalnych na przykład opakowania z trzciny cukrowej, których rozkład następuje w przeciągu 45 do 60 dni. Szeroka oferta dostępnych na rynku produktów, umożliwia łatwy dostęp do opakowań na różnego rodzaju dania.

Opakowania do zapiekanek na wynos

Również prowadząc bar oferujący zapiekanki na wynos, łatwo zaopatrzyć się w opakowania spełniające ekologiczne wymagania, a przy tym estetycznie wyglądające. Oprócz dostępnych powszechnie opakowań w kolorze białym, warto zdecydować się na alternatywne rozwiązanie, które pozwoli się wyróżnić na tle konkurencji – na przykład w kolorze brązowym. Zamiast wybierać tekturowe tacki na zapiekankę, które oferowane są w każdym barze, lepiej zainwestować w tacki wykonane z liści palmowych, których oryginalny wygląd oraz wytrzymałość wpłyną pozytywnie na wizerunek firmy.

Opakowania do sushi na wynos

Opakowania do sushi mogą być kolejnym polem, które pomoże w zdobyciu nowych klientów, których świadomość konsumencka jest wysoka. W ofercie znaleźć można pojemniki wykonane z mączki kukurydzianej, które wyglądają jakby były zrobione z plastiku, choć długość ich rozkładu trwa 90 dni w warunkach kompostowalnych. Warto również zadbać o dodatki, które ułatwią spożywanie, takie jak pałeczki bambusowe lub małe butelki do sosu sojowego. Dzięki butelkom wykonanym z rPET-u sos do sushi można dostarczyć do klienta w bezpieczny sposób. 

opakowanie na sushi od Cantino

Pozostałe opakowania do jedzenia na wynos

Oprócz wymienionych rodzajów opakowań, wśród oferowanych przez producentów pojemników znaleźć można również jednorazowe pudełka na kurczaki (wykonane z tektury kubełki i kartoniki), a także opakowania na tortille i wrapy, które łączą w sobie lekkość z poręcznością. Żadna pizzeria nie może obyć się bez kartonowych opakowań, które pozwolą sprawnie przetransportować zamówienie do klienta. Branża opakowań ekologicznych oferuje szeroki wybór produktów, a wzrastająca świadomość klientów tylko przyspiesza jej rozwój.

Michał Herok

specjalista ds. e-commerce

Specjalista z 10-letnim doświadczeniem w pracy z klientem i 3-letnim w branży rozwiązań dla HoReCa, w tym również tych przyjaznych dla środowiska. W CANTINO odpowiada między innymi za kwestie merytoryczne publikowanych treści oraz ekologiczne strony marketingu.

Z pasją łączy zapotrzebowania klientów z eko rozwiązaniami spełniającymi wszelkie oczekiwania.

W swoich tekstach blogowych porusza wszelkie kwestie związane z tematyką rozwiązań dla Twojej gastronomii, przede wszystkim w zakresie jednorazowych naczyń, sztućców, opakowań na wynos, akcesoriów i wielu innych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium