Sklep internetowy Cantino
Pojemniki na lody i opakowania jednorazowe na desery - gdzie kupić i jakie wybrać? 0
Pojemniki na lody i opakowania jednorazowe na desery - gdzie kupić i jakie wybrać?

Spis treści

1. Plastikowe pojemniki na desery

2. Pojemniki styropianowe na lody – rodzaje i pojemności

3. Kubeczki papierowe do lodów, jaką pojemność wybrać?

4. Opakowania termiczne na lody i desery – zastosowanie

5. Branża, która zaopatruje się w pojemniki na lody i opakowania na desery

 


  

Plastikowe pojemniki na desery

Dziś plastik jest wypychany z rynku przez inne materiały, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Zamiast decydować się na zakup plastikowych opakowań, lepiej zainwestować w produkty kompostowalne, które oprócz rozkładania się w naturalny, bezpieczny dla środowiska sposób, mogą stać się również wizerunkowym atutem, który pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Dziś świadomość konsumencka jest bardzo wysoka, a taki detal jak pojemnik wykonany z odpowiedniego materiału, może być kluczowy w podejmowaniu decyzji o zakupie.

Pojemniki styropianowe na lody – rodzaje i pojemności

W rosnącej w popularność usłudze dostarczania jedzenia wprost do domu, pojawiła się nowa opcja na dostarczanie lodów, ciągle zimnych i wyglądających apetycznie. Styropian, ze względu na swoją budowę i estetyczny wygląd, stał się produktem pożądanym przez właścicieli internetowych gigantów, jak i lokalnych przedsiębiorstw. Na rynku dostępne są pojemniki o pojemności od 500g do nawet 2000g. Dodatkowo, możemy znaleźć pojemniki w kolorach innych niż biały. Do podkreślenia smaku lodów i przyciągnięcia uwagi klientów, możemy wybrać np. takie w kolorze limonki lub bordowe.

kuwety do lodów od Cantino

Kubeczki papierowe do lodów, jaką pojemność wybrać?

Kolejną alternatywą dla plastikowych pojemników na lody są papierowe kubeczki na lody. Warto zdecydować się na tę opcję, przede wszystkim ze względu na solidną konstrukcję – każdy kubeczek zrobiony jest z mocnego papieru zabezpieczonego przez nieprzemakalną powłokę. Dzięki izolacji termicznej osiągniętej przez zastosowanie odpowiednio grubego kartonu, używane kubeczki są poręczne. Szeroki wybór pozwala na dopasowanie wielkości kubeczka do odpowiedniej porcji sprzedawanych lodów, a ich okrągły kształt sprawia, że spożywanie lodów jest wygodne.

Opakowania termiczne na lody i desery – zastosowanie

Opakowania termiczne najskuteczniej sprawdzają się podczas transportu zamówienia prosto do klienta. W czasach pandemicznych restrykcji, kiedy wiele lokali ze względu na narzucone ograniczenia nie mogło funkcjonować w stabilnych warunkach, dostawy stały się nowym modelem prowadzenia działalności. Tutaj najlepiej sprawdzą się opakowania termiczne, które pomogą zachować świeżość i niską temperaturę, a jednocześnie spełnią funkcję estetycznego opakowania. Takie pojemniki czy kuwety do lodów mogą funkcjonować jako certyfikat jakości również w lokalu, który odwiedzają bezpośrednio klienci – np. jako opakowanie do lodów wystawianych w lokalu.

opakowania do lodów od Cantino

Branża, która zaopatruje się w pojemniki na lody i opakowania na desery

Na tak funkcjonującym rynku, w obliczu wymagań stawianych przez świadomych konsumentów, inwestowanie w biodegradowalne opakowania ekologiczne, wydaje się najlepszym sposobem na zbudowanie silnej marki. Mając do dyspozycji tak szeroki asortyment, odstawienie plastiku powinno być raczej kwestią czasu i mądrze podjętych decyzji marketingowych. Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, koniecznie zajrzyj na naszą stronę: https://cantino.pl/

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium